SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
  • Çin SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. şirket Profili
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Lansan, Köprü
No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 50 Million-60 Million
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

1993 yılında kurulan Shenzhen Lianxun Industrial Co., Ltd. (Lansan 、 Hyperline), ağ kablosunun tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilenen profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.Uygun ulaşım erişimi ile Shenzhen'de bulunuyoruz.

 

Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.12.000 metrekarelik bir alanı kaplayan, şu anda 200'den fazla çalışanımız var, yıllık 60 milyon USD'yi aşan bir satış rakamımız var ve şu anda dünya çapında üretimimizin %90'ını ihraç ediyoruz.

 

İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.Ayrıca UL, ETL, CPR, CE, RoHS, Anatel, ISO9001 gibi sertifikalarımız bulunmaktadır.Yüksek kaliteli ürünlerimize ve üstün müşteri hizmetlerimize dayanarak, dünyanın her yerine ulaşan küresel bir satış ağı kazandık.

 

LANSAN markamız altındaki ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş hakkında görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş

Shenzhen Lianxun Industrial Co., Ltd (LANSAN 、 Hyperline), Shenzhen Çin'in önde gelen kablo üreticisidir, şirket bir grup üst düzey yerli ve yabancı bir araya getirdi.

 

Lansan'ın 29 yıllık geçmişi var.Şu anda Çin'de 2 fabrikamız var.1993 yılında bir hammadde firması olarak ilk fabrika. 2003 yılında kablo imalatı ile ikinci fabrika.Toplam alan 12000 metrekare, 10 üretim hattıdır.Fabrikalarda ağ ürünleri üretmek için 200 kişi çalışıyor.

 

Başlıca ürünlerimiz şunları içerir:

Cat5e, Cat6, Cat6A, Cat7 LAN kablosu ve patch kablosu, optik fiber kablo ve patch kablosu, coxial kablo, kablolama aksesuarları vb.

Hizmet

Müşterilerimizin daha iyi bir satın alma ve kullanım deneyimi yaşamaları için firmamız Ar-Ge, satış, teknik destek ve satış sonrası hizmet vermektedir.Aşağıdakileri taahhüt ediyoruz:

 

1. Tüm ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz.

2. Online olarak hizmet veriyoruz.

3. Müşterilerimize her gün 24 saat içinde zamanında hizmet sunmak için bağımsız satış sonrası borç kurduk.

4. Herhangi bir tatmin edici değilse, lütfen bize e-posta gönderin veya istediğiniz zaman bizi arayın.

Ekibimiz

Firmamız tanınmış bir işletme, profesyonel bir mühendis ekibi ve uzmanların enstrüman rehberliği ile güçlü müşteri hizmetleri kadrosunun yanı sıra, kursta zorluklarla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçin ve sizinle zamanında iletişim ve iletişim sağlar, kaliteyi sağlarız. Hizmetler.

Mesaj bırakın